Speelschema

Klik hier voor het ontvangstschema voor de NGF competitie van 2017. Onderstaade tabel bevat de contactgegevens van de teams en een de link naar de het betreffende competitieschema. Informatie gericht op onze gasten vindt u hier

** Deze tabel is bijgewerkt voor de NGF competitie 2017 **

Dames Ontvangst Captain Telefoon E-mail
1 Standaardklasse 36 holes (schema) 2 april Sylvia Scholten van A. 06 – 149 569 70 sylvia_erwin@hotmail.com
1 Reserveklasse 36 holes (schema) 2 april Pauline Heskamp 06 – 249 978 78 pauline@heskamp.nl
1 klasse 27 holes (schema) 23 april Marga Egberink 06 – 250 124 48 maoh39@hotmail.com
1 Senioren 27 holes (schema) 30 maart Elly Kole 0541 – 519 199 ellykole3@gmail.com
2 Senioren 27 holes (schema) 20 april Gonny Heijne 053 – 433 74 00 gonny.heijne@gmail.com
1 Dinsdag 27 holes (schema) 11 april Esther Oude Voshaar  06 – 249 820 75 esther.oudevoshaar@cayway.net
1 Senioren 18 holes (schema) 13 april Yvonne Klein Breteler 053 – 434 75 81 ykleinbreteler@kpnmail.nl
2 Senioren 18 holes (schema) 13 april Ria Winkelman 053 – 432 63 91 ria@winkelman.nl
3 Senioren 18 holes (schema) 30 maart Rita Nijhuis 053 – 433 99 44 ritahenk@online.nl
Heren Ontvangst Captain Telefoon E-mail
1 Standaardklasse 36 holes (schema) 23 april Tim Huuskes 06 – 55 870 569 t.huuskes@gmail.com
2 Reserveklasse 36 holes (schema) 30 april Robert Nijhuis 06 – 53 812 512 robert-nijhuis@hotmail.com
3 Reserveklasse 36 holes (schema) 30 april Dennis Langkamp 06 – 51 409 367 dennislangkamp@hotmail.com
4 Reserveklasse 36 holes (schema) 9 april  Ronald Bonzet  06 – 29 544 199  ronald@bonzet.nl
1 Standaardklasse 27 holes (schema) 7 mei  Marc Bosch 06 – 21 218 421  bosch.m@gmail.com
2 Reserveklasse 27 holes (schema) 7 mei Harry Wermer 06 – 51 307 348 h.wermer@jotem.nl
3 Reserveklasse 27 holes (schema) 9 april  Willem Janssen 06 – 13 819 862 wilja.munt@gmail.com
1 Senioren 27 holes (schema) 7 april  Henk ter Braak 0541 – 296 310 henkterbraak1@gmail.com
2 Senioren 27 holes (schema) 28 april  Koos Fahner  06 – 51 113 856  koosfahner@gmail.com
1 Senioren 18 holes (schema) 21 april  Jan Franken  053 – 433 38 09  janfranken@kpnplanet.nl
2 Senioren 18 holes (schema) 28 april  Wim ten Asbroek  053 – 572 43 26  wtenasbroek@gmail.com
3 Senioren 18 holes (schema) 8 april  Joop Klein Breteler  053 – 434 75 81  kleinbreteler@kpnmail.nl

 

 

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0