Speelschema

Klik hier voor het ontvangstschema voor de NGF competitie van 2018.

Onderstaande tabel bevat de contactgegevens van de teams en een de link naar de het betreffende competitieschema.

** Deze tabel is bijgewerkt voor de NGF competitie 2018 **

Dames Ontvangst Captain Telefoon E-mail
Dames 1 – 36 holes (schema) 22 april Sylvia Scholten van A. 06 – 149 569 70 sylvia_erwin@hotmail.com
Dames 1 – 27 holes (schema) 15 april Marga Egberink 06 – 250 124 48 maoh39@hotmail.com
Senioren 1 – 27 holes (schema) 19 april Marianne Besseler 06 – 184 859 59 mail@josbesseler.nl
Senioren 2 – 27 holes (schema) 5 april Gonny Heijne 053 – 433 74 00 gonny.heijne@gmail.com
Dinsdag 1 – 27 holes (schema) 3 april Esther Oude Voshaar  06 – 249 820 75 esther.oudevoshaar@cayway.net
Senioren 1 – 18 holes (schema) 19 april Yvonne Klein Breteler 053 – 434 75 81 ykleinbreteler@kpnmail.nl
Senioren 2 – 18 holes (schema) 26 april Ria Winkelman 053 – 432 63 91 ria@winkelman.nl
Senioren 3 – 18 holes (schema) 5 april Marijke Oonk 06 – 222 286 81 marijkeoonk@xs4all.nl
Heren Ontvangst Captain Telefoon E-mail
Heren 1 – 36 holes (schema) 29 april Tim Huuskes 06 – 55 870 569 t.huuskes@gmail.com
Heren 2 – 36 holes (schema) 22 april Robert Nijhuis 06 – 53 812 512 robert-nijhuis@hotmail.com
Heren 3 – 36 holes (schema) 8 april Dennis Langkamp 06 – 51 409 367 dennislangkamp@hotmail.com
Heren 4 – 36 holes (schema) 15 april  Ronald Bonzet  06 – 29 544 199  ronald@bonzet.nl
Heren 1 – 27 holes (schema) 29 april  Marc Bosch 06 – 21 218 421  bosch.m@gmail.com
Heren 2 – 27 holes (schema) 8 april Harry Wermer 06 – 51 307 348 h.wermer@gmail.com
Heren 3 – 27 holes (schema) 6 mei  Willem Janssen 06 – 13 819 862 wilja.munt@gmail.com
Senioren 1 – 27 holes (schema) 13 april  Henk ter Braak 0541 – 296 310 henkterbraak1@gmail.com
Senioren 2 – 27 holes (schema) 20 april  Koos Fahner  06 – 51 113 856  koosfahner@gmail.com
Senioren 1 – 18 holes (schema) 30 maart Jan Franken  053 – 433 38 09  janfranken@kpnplanet.nl
Senioren 2 – 18 holes (schema) 30 maart  Wim ten Asbroek  053 – 572 43 26  wtenasbroek@gmail.com
Senioren 3 – 18 holes (schema) 20 april  Henk Jan van Ulzen  053 – 431 32 53  vanulzen@introweb.nl

 

 

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0