Regelmiddag 25 januari voor de Ladiescup
Na een week harde wind en regen boften wij met zoals we het al noemen: “Ladiescup-weer”. Droog en zelfs een zonnetje erbij!
Een goed begin voor een leuke leerzame middag. Edwin Hofte heeft zich beschikbaar gesteld als referee om ons hierbij te begeleiden.
We zijn begonnen met Theorie-in-de-baan.
Omdat erg veel enthousiaste dames zich op hadden gegeven hebben we de groep gesplitst, zodat er extra veel ruimte was voor vragen. Er werd druk gebrainstormd en overlegd, dus toen we na een uur theorie op lus Noord binnen de theorie vervolgden was iedereen al goed op de hoogte. In groepjes mocht er vervolgens samengewerkt worden bij de beantwoording van 25 vragen, waarna Edwin de juiste antwoorden uitlegde.
Ook daar ontstonden weer veel enthousiaste reacties en was er volop inbreng van iedereen. Edwin had een hele kluif aan alle extra vragen die voorbijkwamen, maar heeft zich goed gered met alle dames. We zijn dan ook een hele leuke groep 😉
Regels leren blijkt helemaal niet saai en vervelend te zijn, want er werd naast serieus overleg ook veel gelachen.
Aansluitend aan deze middag stonden er in de library bij een winters openhaardvuur voor ons mooi gedekte tafels gereed.
We hebben allemaal genoten van een zeer uitgebreid Zuid-Amerikaans buffet. De koks hadden zich weer bijzonder uitgesloofd.
Het ene gerecht was nog lekkerder dan het andere. Chapeau!
Ook aan tafel werd tijdens veel gezelligheid nog weer menige lastige regel besproken. Het was dus een goede start van het golf-seizoen.
Conclusie: Deze regelmiddag was een groot succes voor iedereen die van golf houdt en het golfspel nog leuker wil maken door het kennen en toepassen van de regels.
TIP: Op 8 februari en op 8 maart kan iedereen zich opgeven voor zo’n superleuke regel-les in de baan. Opgave kan via Intogolf……Doen!!!!
Marike.