Damesdag Voorjaarswedstrijd met taarten op 18 maart 2025

We hadden geen mooiere dag kunnen uitkiezen voor deze wedstrijd.
De lucht was azuurblauw en de zon scheen gedurende de gehele dag hoog aan de hemel.
We begonnen de wedstrijd uiteindelijk met 54 dames want helaas hebben enkele dames zich ‘lastminute’ moeten afmelden vanwege ziekte. Dat was erg sneu.

Iedereen ging op deze stralende dag goed gemutst de baan in want Texas Scramble is op zo’n dag de meest gezellige spelvorm om de voorjaarswedstrijd mee te beginnen.

Na afloop van de wedstrijd stond een grote verrassing op de tafel want maar liefst 14 dames hadden een overheerlijke taart gebakken of gekocht.

Andrea Kasteel Carrot cake
Banja Mulder monchoutaart (door Frans gebakken)
Ellen Lomans grootmoeders appeltaart (met rum)
Ineke van der Hilst kersenvlaai
Jacqueline Wolsky wortel/walnotentaart
Joke Reijken citroentaart
Lieke van Dijck appelvlaai
Liesbeth Winkelman boerenjongenstaart
Maria aan de Stegge citroenkwarktaart
Marijke Nieuwland upside down taart
Rita Nijhuis aardbeientaart
Sonja Heutink monchoutaart
Toos Gerritsen blauwe bessen met amandelmeel
Trudy van der Woning chocoladetaart

De dames die zich elk jaar weer heel enthousiast aanmelden om een heerlijke taart voor iedereen te bakken of te kopen kregen een heel groot applaus en werden stuk voor stuk in het zonnetje gezet. Ook mochten zij als eersten het taartenbuffet openen.

Ook de prijsuitreiking was een enorm succes want alle winnaressen gingen naar huis met een mooi voorjaarsbloemstukje.


Elk jaar is deze wedstrijd een groot succes waar iedereen zich enorm op verheugt.

Nogmaals heel veel dank aan alle taartenbaksters voor al die lekkernijen. Wij hopen dat jullie volgend jaar weer in zulke groten getale voor ons willen bakken!

Voorzitter Maria van Helden